0

Mata ochronna pod obrus

Mata ochronna na stół - podkład pod obrus

Cena: 57,00 zł

Materiał: 90% PCV, 10% poliester. Na lewej stronie miękka flizelina.

Szerokość: 139 cm

Grubość: 2 mm

Kolor: jednolity biały w wytłoczony wzór

Cena za 1 metr bieżący

Mata jest produktem ciętym na wymiar, z tego tytułu nie podlega zwrotom.

Wybierając rozmiar podajemy długość potrzebnej maty czyli długość stołu plus lekki zwis z obu stron, czyli dodatkowo około 30-40 cm (szerokość maty pozostaje bez zmian - 139 cm).

Jeśli potrzebują Państwo matę dłuższą niż 350 cm prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem.

  • Darmowa dostawa od 350zł
  • Wysyłka w ciągu: 3-5 dni roboczych

Wybierz rozmiar:


Mata ochronna na stół - podkład pod obrus to niezbędna ochrona naszego stołu. Wykonana z PCV i poliestru mata ma za zadanie chronić nasz stół przed uszkodzeniem mechanicznym, ale nie tylko...Jest antypoślizgowa oraz nieprzemakalna. Dodatkowo tłumi dźwięki odkładanych na stół naczyń i sztućców. Każdy, nawet wykonany z najcieńszej tkaniny obrus, położony na stole zabezpieczonym matą, wygląda bardzo elegancko, gdyż mata dodaje mu grubości. Niezbędny dodatek do każdego obrusu.

Produkt docinany na wymiar. Zalecamy dobór długości maty w zależności od długości naszego stołu plus dodatkowo około 30-40 cm. Przykład: dla stołu o długości 200 cm zalecamy zamówienie maty o długości około 230 do 240 cm. Dla stołów okrągłych (do średnicy stołu 120 cm) zalecamy zamówienie kwadratu (długość boku 140 cm) i docięcie maty do wymiaru stołu. Dla stołów owalnych zamawiamy długość jak do stołów prostokątnych i docinamy matę w domu do wymiaru i kształtu stołu. Matę docinamy nożyczkami. Złożoną matę przechowujemy zwiniętą w rulon.